Produkcja wykrojników

Do projektowania i produkcji wykrojników wykorzystujemy profesjonalne oprogramowanie Impact CAD. Na zlecenie klienta wykonujemy wszelkiego rodzaju płaskie wykrojniki introligatorskie stosowane w różnego rodzaju maszynach wykrawających typu tygiel, rolsztanca, automaty sztancujące. Produkcja wykrojników introligatorskich przebiega szybko i terminowo, dzięki naszemu zgromadzonemu parkowi maszyn. Zgromadzony park maszynowy gwarantuje szybkość i terminowość realizacji. Do oprawiania wykrojników używamy wyłącznie materiałów o najlepszych parametrach jakościowych.

Rodzaje wykrojników w ofercie

Produkcja wykrojników jest uzależniona od wielu aspektów. W zależności od ciętego materiału i typu maszyny wykrawającej, dobieramy noże o odpowiednich właściwościach i kształcie ostrza, do cięcia między innymi:

- kartonu,

- tektury falistej,

- tektury litej,

- tworzyw sztucznych,

- gąbek,

- gum;

Dzięki wykrojnikom producenci wyrobów z kartonów,  tektury, tworzyw sztucznych, gąbek, skór, gum wielokroć mogą wykrawać( sztancować) różnorodne, skomplikowane i powtarzalne kształty.

Jak wygląda produkcja wykrojników?

Produkcja wykrojników introligatorskich zaczyna się zawsze od określenia potrzeb klienta i przygotowania projektu. Aby poprawnie wykonać wykrojnik należy odpowiednio dobrać m.in. wysokość i grubość sklejki, bigów, noży, amortyzatorów gumowych. W produkcji wykrojników znaczenie mają także kształt ostrza czy najazdy. Wszystko to dobrane w oparciu o rodzaj maszyny sztancującej oraz materiału sztancowanego zapewnia najwyższą estetykę wyciętego produktu.

 

W głównym obszarze naszych działań zajmujemy się produkcją matryc do standów, opakowań z tektury falistej oraz litej. Nie ulega wątpliwości, że wykrojniki poligraficzne są nieodłącznym elementem pomiędzy projektem a gotowym opakowaniem. Od lat wykrojniki świetnie realizują swoje zadanie. Na przestrzeni czasu ich wygląd oraz metody produkcji zmieniają i się i ewoluują, od lat świetnie realizując swoje zadania. Produkcja wykrojników introligatorskich z czasem uległa znacznym zmianom, gdyż zarówno metody, jak i materiały uległy ewolucji, jednak nic nie jest w  stanie ich zastąpić.

FIRMA - Producent wykrojników
Logo

Big Plus to producent wykrojników introligatorskich o uznanej marce na rynku. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące pełen proces produkcji, serwis, a także doradztwo. Dowiedz się więcej o produkcji wykrojników i o naszej firmie.

Kontakt
tel: +48 33 432 2892
email: biuro@bigplus.pl

Adres do korespondencji

Tomasz Hojny „Big Plus ”

Ul. Pogodna 17
34-122 Wieprz
woj. Małopolskie