Profesjonalny serwis wykrojników

Big Plus oferuje w ramach swoich usług serwis wykrojników, w szczególności do tektury falistej. Dokładamy wszelkich starań, by naprawa wykrojników przebiegała sprawnie i według wskazań klienta. Jeśli naprawa technologiczna awarii nie będzie jednak możliwa, możemy zaproponować częściową naprawę wykrojnika lub wykonać zupełnie nowy, według wytycznych Klienta.

Przed dokonaniem naprawy wykrojników zawsze przeprowadzamy diagnozę, która wskazuje źródło problemu i proponujemy najbardziej optymalne rozwiązanie, które staramy się wprowadzić szybko i terminowo.

Naprawa wykrojników

Będąc producentem wykrojników introligatorskich, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wzmacniania, zmian, przeróbek czy regeneracji wykrojników. Jeśli zauważyli Państwo, że w wykrojniki nie docinają dobrze tektury lub innych materiałów, krawędzie pozostawiają postrzępione lub pojawiają się inne niepożądane efekty, należy skorzystać z naszego serwisu wykrojników.

Nie warto zwlekać, gdyż efektem będzie jeszcze mocniejsze wyeksploatowanie wykrojnika i nieestetycznie cięcie tektury, która nie będzie nadawała się do użytku. Jeśli zgłosisz się wystarczająco szybko, istnieją większe szanse na to, że wystarczy dokonać naprawy wykrojników zamiast jego wymiany zupełnie na nowy produkt.

Regeneracja wykrojników lub wymiana na nowe

Noże w wykrojnikach z czasem ulegają zużyciu, jednak niemożliwe jest ich ostrzenie ze względu na standardową wysokość 23,8 mm. Próba ostrzenia zmniejszy wysokość ostrzy, a co za tym idzie tektura falista i inne materiały nie będą precyzyjnie docinane. Jeśli noże przestaną pracować tak jak powinny, należy wymienić je na nowe. Ten proces określa się jako regenerację wykrojnika.

Jak on przebiega? Najpierw usuwa się z płyty bazowej amortyzatory gumowe, a następnie wymienia wszystkie ostrza na nowe. Klient musi być jednak świadomy tego, że regeneracja wykrojnika może spowodować, że będzie on mniej dokładny. Jeśli naprawa nie jest możliwa z powodu bardzo znacznego wyeksploatowania, wykonamy wykrojnik na nowo.  

W ramach usługi naprawy wykrojników oferujemy również dorabianie części, regenerację tłoczników czy form. Możemy również wprowadzić niezbędne zmiany konstrukcyjne, które spowodują, że wykrojniki będą działały w taki sposób, jaki oczekujemy.

FIRMA - Producent wykrojników
Logo

Big Plus to producent wykrojników introligatorskich o uznanej marce na rynku. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące pełen proces produkcji, serwis, a także doradztwo. Dowiedz się więcej o produkcji wykrojników i o naszej firmie.

Kontakt
tel: +48 33 432 2892
email: biuro@bigplus.pl

Adres do korespondencji

Tomasz Hojny „Big Plus ”

Ul. Pogodna 17
34-122 Wieprz
woj. Małopolskie