Wykonywanie prototypów opakowań

Opakowanie produktu spełnia dwie ważne funkcje. Przede wszystkim stanowi ochronę przed uszkodzeniem podczas transportu czy działaniem niekorzystnych warunków zewnętrznych. Prototypowanie opakowań pozwala na przetestowanie ochrony naszego produktu jeszcze przed ostatecznym wykonaniem całego nakładu. Obecnie dużą uwagę należy przyłożyć do estetyki opakowania. Odpowiedni projekt pozwoli na wyróżnienie naszego produktu na półce sklepowej, a także zagwarantuje efektywny przekaz marketingowy. Aby zapewnić najwyższą jakość finalnego wyrobu, na życzenie klienta zajmujemy się wykonywaniem prototypów opakowań.

 

Co to są prototypy opakowań?

Prototypowanie opakowań pozwala na dokładną wizualizację wyglądu opakowania, system składania, sposoby otwarcia i zamykania, a także przetestowania właściwości wyrobu. Prototyp wykonywany jest bowiem z tego samego tworzywa, jak produkt finalny - folii, tektur czy kartonów. Wykonywanie prototypów opakowań pozwala na zminimalizowanie ryzyka popełnienia kosztownego błędu w konstrukcji. Na etapie prototypowania można w prosty sposób dokonać wszelkich koniecznych zmian czy korekt.

 

Wyróżnij swoją ofertę poprzez wykonanie prototypu opakowania!

Wykonywanie prototypów opakowań to również świetny sposób na zaprezentowanie wstępnego projektu opakowania. Miniaturowe makiety nie są w stanie oddać walorów estetycznych oraz wartości funkcjonalnych opakowania. Prototypowanie opakowań pozwoli na przygotowanie dokładnej prezentacji produktowej z dokładną wizualizacją właściwości opakowania.

 

Prototypowanie opakowań przez Big Plus

Wykonywanie prototypów opakowań przez Big Plus jest usługą fakultatywną, realizowaną dodatkowo, na życzenie klienta. Możemy zaprojektować siatkę graficzną wykrojnika, bazując na informacjach przesłanych w formularz.

 

Złóż zamówienie w formularzu

 

Posługujemy się również zestawem podstawowych wzorów opakowań kartonowych, opracowanych przez FEFCO i ESBO, dzięki czemu możemy ułatwić określenie specyfikacji prototypów opakowań.

  

Pobierz katalog FEFCO

FIRMA - Producent wykrojników
Logo

Big Plus to producent wykrojników introligatorskich o uznanej marce na rynku. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące pełen proces produkcji, serwis, a także doradztwo. Dowiedz się więcej o produkcji wykrojników i o naszej firmie.

Kontakt
tel: +48 33 432 2892
email: biuro@bigplus.pl

Adres do korespondencji

Tomasz Hojny „Big Plus ”

Ul. Pogodna 17
34-122 Wieprz
woj. Małopolskie