Wykrojnik teczki

Teczki, w których przechowuje się dokumenty są wykonywane z papieru, który wycina maszyna sztancująca. Niezbędny jest oczywiście wykrojnik teczki, który odpowiada za jej konkretny kształt. Zazwyczaj zamawia się produkty bez grzbietu bądź z grzbietem o różnorodnej grubości, które są wręcz idealne na wiele okazji i służą do przechowywania dokumentów firmowych, podczas prezentacji lub w formie opakowania na materiały reklamowe. 

Charakteryzują się one grubością ok. 350 g, by mogły osiągnąć odpowiednią sztywność i trwałość. Mogą być wykonane w pełnym kolorze, bez, bądź z wewnętrznym zadrukiem, w zależności od naszych potrzeb. Jeśli wykrojnik teczka A4 będzie wycinał produkty z dużymi kolorowymi płaszczyznami, często zabezpiecza się druk folią, by farba drukarska nie ścierała się w newralgicznych punktach zgięć. Można także wybrać model z miejscem na wizytówkę bądź dodatkowym uszlachetnieniem.

Wykrojnik teczka ofertowa

Wykrojnik teczka umożliwia wykonanie wielu produktów w zautomatyzowany sposób – wystarczy wykonać samodzielnie projekt bądź skorzystać z gotowych projektów, odpowiednich do tradycyjnych zastosowań. Zamawiając nowy wykrojnik teczki A4, warto zwrócić uwagę na bigę – teczka z 1 bigą mieści około 10 dokumentów, a teczki z dwoma bigami około 50 kartek. 

Projektując wykrojnik na teczkę A4 warto wykonać prototyp, by sprawdzić, czy produkt będzie dobrze się składał i zamykał, czy zmieszczą się w nim wymagane dokumenty w danym formacie oraz ważne treści nie zachodzą na bigi oraz spady, czyli elementy podlegające obcięciu.

FIRMA - Producent wykrojników
Logo

Big Plus to producent wykrojników introligatorskich o uznanej marce na rynku. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące pełen proces produkcji, serwis, a także doradztwo. Dowiedz się więcej o produkcji wykrojników i o naszej firmie.

Kontakt
tel: +48 33 432 2892
email: biuro@bigplus.pl

Adres do korespondencji

Tomasz Hojny „Big Plus ”

Ul. Pogodna 17
34-122 Wieprz
woj. Małopolskie