Zamówienia

Najbardziej pożądanym sposobem dokonywania zmówienia jest użycie formularza lub wysłanie  zapytania/zamówienia na adres: biuro@bigplus.pl podając informacje niezbędne do stworzenia siatki wykrojnika.

Zamówienia w 5 krokach

 1. Wypełnienie i przesłanie formularza wyceny lub wysłanie e-maila z informacjami:
  • Z jakiego rodzaju materiału będzie wykonane opakowanie
  • Poszczególne wymiary [mm] opakowania według katalogu FEFCO.
  • Określić czy są to wymiary zewnętrzne czy wewnątrzne.
  • Numer fasonu opakowania według katalogu FEFCO lub/oraz wczytać plik z indywidualnym projektem (szkic, rysunek fotografia), uwagami do projektu.
  • Uwagi do projektu ( np. zmiana konstrukcji ).
  • Ilość użytków na zamawianym wykrojniku.
  • Rodzaj maszyny, na której będzie pracować zamawiany wykrojnik.
  • Dane kontaktowe ( Imię, nazwisko, firma, e-mail, telefon ).
 2. W ciągu 24 godzin od otrzymania zapytania, dokonujemy wyceny zamówienia, podajemy termin realizacji i przysyłamy informacje zwrotną do Klienta w celu zaakceptowania.
 3. Projektujemy siatkę graficzną opakowania, którą także przesyłamy do akceptacji.
 4. W razie potrzeby, na  życzenie klienta, wykonyjemy prototyp opakowania, aby upewnić się, że w efakcie końcowym otrzymany produkt spełni najwyższe oczekiwania, zarówno estetyczne jaki i funkcjonalne.
 5. Po zaakceptowaniu projektu siatki bądź prototypu przystępujemy do produkcji wykronika a następnie wysyłamy go kurierem na wskazany adres.

Innymi słowy

Wykrojniki wykonujemy w oparciu o oprogramowanie Impact Cad. Każdy pomysł przenoszony jest do programu, gdzie powstaje siatka wykrojnika. Następnie, w razie potrzeby, wykonywany jest prototyp opakowania, co umożliwia sprawdzenie rzeczywistych walorów opakowania jeszcze przed wykonaniem wykrojnika.   Po zaakceptowaniu przez Klienta siatki, ceny i terminu przystępujemy do realizacji zamówienia.

Pliki wymagające przerysowania lub stworzenia od podstaw bezsprzecznie podlegają zatwierdzeniu przez Klienta przed przystąpieniem do produkcji.

Należy pamiętać, że dokonywany przez zamawiającego opis istotnych warunków zamówienia wykrojnika wpływa na przebieg i tempo realizacji. Precyzyjność opisu przedmiotu zamówienia ma kluczowe znaczenia dla szybkości i poprawności zamówienia, dlatego dla Państwa wygody stworzyliśmy prosty formularz, który zawiera wszystkie potrzebne dane i uławia dokonanie zamówienia. Formularz określa podstawowe parametry zamówienia, bez możliwości pominięcia któregokolwiek z istotnych punktów.

Obsługujemy firmy z całego kraju. Wykrojniki wysyłamy firmą kurierską DPD. Wykrojniki są starannie zapakowane, i zabezpieczone przed uszkodzeniami.

Zamawiający zobowiązany jest do sprawdzenia poprawności pierwszej odbitki przed wyszacowaniem nakładu materiału. Firma „Big +” nie ponosi odpowiedzialności za szkody materiałowe poniesione przez Zamawiającego lub osoby trzecie w przypadku zaniechania sprawdzenia pierwszej odbitki.

FIRMA - Producent wykrojników
Logo

Big Plus to producent wykrojników introligatorskich o uznanej marce na rynku. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące pełen proces produkcji, serwis, a także doradztwo. Dowiedz się więcej o produkcji wykrojników i o naszej firmie.

Kontakt
tel: +48 33 432 2892
email: biuro@bigplus.pl

Adres do korespondencji

Tomasz Hojny „Big Plus ”

Ul. Pogodna 17
34-122 Wieprz
woj. Małopolskie