FIRMA „BIG PLUS” ISTNIEJE OD 2007 ROKU

Firma „Big Plus” zajmuje się produkcją płaskich wykrojników do tektury litej i falistej wszelkiego rodzaju maszyn sztancujących. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z wieloletnią praktyką, która w codziennej pracy stawia na rzetelność i szybkość. Naszym atutem jest zaangażowanie doświadczonego zespołu pracowników, którzy w codziennych wyzwaniach wykorzystują w pełni swój potencjał. To właśnie oni czuwają nad realizacją projektów, dzięki czemu zlecone prace wykonywane są solidnie i  w krótkim czasie. Do wyrobu wykrojników używamy profesjonalnych narzędzi i bardzo dobrej jakości materiałów.

DZIĘKI DOŚWIADCZENIU LEPIEJ ROZUMIEMY POTRZEBY KLIENTA I WYCHODZIMY MU NAPRZECIW

Nie tylko wykonujemy wykrojniki, ale dzięki bogatemu doświadczeniu zdobywanemu od lat, jesteśmy w stanie  doradzić i  zaprojektować odpowiednie opakowanie dla każdego rodzaju produktu. Powstawanie opakowania zaczyna się u Nas, poprzez dostosowanie jego funkcji do produktu. Potrafimy wykonać prawie każdy realny pomysł kontrahenta, ponieważ doskonale znamy się na swojej pracy.

Nasz zespół wie czego chce: tzn. oferować naszym klientom usługi, których oni oczekują. Rozumiemy świat opakowań! Naszym celem zawsze jest zadowolenie klienta. Dlatego jesteśmy elastyczni i kompetentni. Dzięki naszemu doświadczeniu Twój produkt odniesie sukces.

FIRMA - Producent wykrojników
Logo

Big Plus to producent wykrojników introligatorskich o uznanej marce na rynku. Oferujemy kompleksowe usługi obejmujące pełen proces produkcji, serwis, a także doradztwo. Dowiedz się więcej o produkcji wykrojników i o naszej firmie.

Kontakt
tel: +48 33 432 2892
email: biuro@bigplus.pl

Adres do korespondencji

Tomasz Hojny „Big Plus ”

Ul. Pogodna 17
34-122 Wieprz
woj. Małopolskie